Farnosti

Farnost Moutnice

Farní stránky obce Moutnice. Můžete nalézt nejnovější ohlášky, fotky, také zajímavé články, texty o schole a dalších připravovaných projektech.

Nesvačilská kaple

Projekt Nesvačilské Kaple Panny Marie Bolestné. Můžete se dozvědět více o projektu. Prohlédnout si fotografie návrhu. Dohledáte i číslo účtu, kam můžete posílat příspevky.

Farnost Šitbořice

Aktuality z farního života. Bohatá fotogalerie. Informace, ankety, ohlášky i blog místního pana faráře.

TV mis

TV -  mis je internetová databáze nejrůznějších náboženských přednášek, filmů, diskuzí a dokumentů a to jak ve formě zvukových nahrávek, tak i ve formě videí, které je možné si stáhnout. Za úkol si dává evangelizovat a rozšířit vzdělanost v otázkách náboženství.

TV NOE

První náboženská televize u nás. Plná zajímavých pořadů, filmů a přímých přenosů z církevních událostí. Pokud se vám nepodařilo ji naladit na své televizi, můžete na internetu sledovat on-line vysílání.

Osobnosti

Kardinal Vlk

Oficiální prohlášení a nejčerstvější reakce na aktuální celospolečenské dění od našho bývalého církevního primase, kardinála Miloslava Vlka. Zajímavé člínky

MUDr. Max Kašparů

Doc. PaedDr. ThDr. MUDr. et MUDr. Jaroslav Maxmilián Kašparů, Ph.D., dr. h. c.

Blog našeho nejznámějčího psychiatra Maxe Kašparů. Premonstrátský diákon, spisovatel, esperantista a divadelní ochotník, působí jako forenzní psychiatr a vysokoškolský učitel. Blog obsahuje zajímavé články a reakce na současnou společnost.

• Náhled webu
    mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.

Stránky katolického kněze Tomáše Halíka. Mediálně známý, zcestovalý "ekumen". Autor několika knih a pořadů na České televizi. Na stránkách naleznete všechna nejdůležitějčí pojednání, vyjádření, články, eseje, apod.

Vojtěch Kodet, O.Carm.

Karmelitán Vojtěch Kodet (*1956) je známý především jako skvélý kazatel a autor několika knižních titulů s duchovní tématikou. Na stránkách můžete nalézt plno zajímavých přednášek, dokumentů, kázání, nejbližší akce, jak se modlit apod.